Комплекти відеоспостереження

Комплекти відеоспостереження

42 товарів.
Показ 1 - 42 42 предметів

Як вибрати комплект відеоспостереження

Розділ «Комплекти відеоспостереження» допоможе вам заощадити час на підбір системи, що відповідає вашим вимогам.

За форматом передачі відеозображення сучасні комплекти відеоспостереження поділяються на цифрові (IP-системи) і аналогові (системи HDCVI, HD-TVI, AHD). Усі ці системи можна замовити в інтернет-магазині Hd-master.

Також важливо звертати увагу на якість матриць, що використовуються в камерах. У своїх комплектах ми використовуємо обладнання світових лідерів в області систем відеоспостереження Hikvision і Dahua Technology, а також інші відеокамери на світлочутливих матрицях від Sony.

Для якісної відеофіксації, а також для надійного зберігання відеоархіву в системі відеоспостереження використовуються спеціалізовані жорсткі диски. Їх відмінність від жорстких дисків, призначених для настільних комп'ютерів, в тому, що вони, на відміну від останніх, адаптовані для безперервної роботи 24/7 і, будучи встановленими в відеореєстратор, прослужать довгі роки.

Перед придбанням системи відеоспостереження бажано ознайомитися з тестовими демонстраціями камер, багато з яких можна знайти на youtube-каналі Hd-master.

Два варіанти установки вуличних камер в систему відеоспостереження будинку

Перегляд через хмару

Зверніть увагу на здатність відеореєстратора записувати відео з тією ж якістю, що і відеокамера. Так, деякі недорогі відеореєстратори мають роздільну здатність запису 1080N (або 960x1080 пікселів), що є середньою якістю між 720p (1280x720) і 1080p (1920x1080). 

Крім камер і відеореєстратора, важливу роль в системі відеоспостереження грає підключення кабелів, якість і надійність контакту роз'єму, а також рівень брижів і запас потужності блоку живлення. Про вплив цих елементів ви можете прочитати тут.

Особливості форматів відеоспостереження

Переваги IP-систем:

✔ Відсутність спотворень відеосигналу при передачі;

✔ Необмежена відстань передачі відеопотоків;

✔ Роздільна здатність IP-камер відеоспостереження до 12 Мп (4К);

✔ Можливість IP-камери передавати потік одночасно багатьом користувачам;

✔ Можливість інтеграції ip-системи в існуючі локальні мережі;

✔ Через WEB-інтерфейс доступна велика кількість налаштувань і функцій IP-відеокамери;

✔ Можливість запису фрагментів відео постійно і по подіях в кадрі на карту внутрішньої пам'яті IP-камери;

✔ Більшість IP-камер мають вбудований модуль PoE, який дозволяє отримувати живлення по кабелю UTP разом з даними.

✔ Поширення технології PoE дозволило спростити процес комутації при установці. Тепер IP камери відеоспостереження можуть підключатися безпосередньо до відеореєстратора, оснащеному вбудованим PoE-перемикачем. 

Найсучасніші технології передачі відео Full HD і 4K по коаксіальному телевізійному кабелю вдихнули нове життя в аналогові системи відеоспостереження.

На зміну CVBS відеосигналу стандартної роздільної здатності нові формати HDCVI, HD-TVI і AHD сьогодні дозволяють випускати недорогі аналогові Full HD камери відеоспостереження. Потенціал цих форматів не обмежується роздільною здатністю Full HD. У 2018 році на ринок вийшли камери і відеореєстратори з роздільною здатністю до 8 мегапікселів.

Переваги аналогових систем з високою роздільною здатністю:

✔ Модернізується шляхом заміни старих аналогових камер і відеореєстраторів на HDCVI, HD-TVI або AHD і нових різноформатних відеореєстраторів XVR без необхідності заміни кабельних ліній;

✔ Простота налаштування;

✔ Відсутність тимчасової затримки передачі відеосигналу;

✔ Розд. зд-сть системи - до 4К (8 Мп)

✔ Всі відеореєстратори HDCVI, HD-TVI і AHD мають можливість віддаленого перегляду через інтернет за допомогою ПК або мобільних додатків для iPhone або Android;

✔ Низька ціна.

Для віддаленого відеоспостереження через ПК або смартфон необхідний високошвидкісний інтернет на об'єкті , де встановлена ваша система. Про вимоги до інтернет-з'єднання ви можете прочитати тут.

Зберіть комплект самостійно!

Наші фахівці допоможуть підібрати готовий комплект відеоспостереження за оптимальною ціною або підібрати індивідуальну систему камер і відеореєстратора під ваше завдання. Крім того, у нас ви можете замовити виготовлення з'єднувальних кабелів необхідної довжини, а також замовити довгі мережеві патч-корди для системи ip-відеоспостереження.

Купуючи комплект відеоспостереження в інтернет-магазині Hd-master, ви робите вибір на користь обладнання від світових лідерів з розробки інноваційних рішень в області Full HD відеоспостереження, наприклад, таких як Hikvision - засновник формату HD-TVI (Turbo-HD) і Dahua Technology - розробник камер і реєстраторів для відеоспостереження HDCVI.

Телефонуйте:

(044) 357-22-10 (066) 490-54-71

 (098) 103-87-27 (093) 212-26-03 

Viber | Telegram |  Скайп
✉ hdmaster05@gmail.com

Потрібна допомога?

Питання за категоріями

Комплекти відеоспостереження

Information