Додаткове обладнання

Додаткове обладнання

Виберіть підкатегорію
свитч кабінет
LAN switch Шафи
Світч PoE Кабель для відеоспостереження
PoE switch Кабель
AP Конвертори для оптоволокна
AP, 3G, LTE Конвертори
Оптичні патчкорди Роутери
Патчкорди Роутери
Об'єктиви приймально-передавачі
Об'єктиви Передача
Кронштейни HDD
Кронштейни Накопичувачі
Пульти ІЧ прожектори
Пульти ІЧ
Роз'єми Блоки харчування
Роз'єми живлення

Коаксіальні роз'єми для відеосигналу

Вимоги до роз'ємів для систем відеоспостереження високої чіткості теж дещо жорсткіші, ніж до роз'ємів для аналогових систем D1 і 960H. Якщо в старих системах спотворення, що вносяться роз'ємом, не були помітні через обмежену якість самого відеосигналу, то з приходом нових форматів ситуація змінилася і спотворення, що вносяться дешевим неякісним роз'ємом, вже видно оком. Виражаються вони у деякому двоїнні картинки викликаному відбитим сигналом, спотвореннями тонального балансу і деякої замутненості картинки – викликаної завалом верхню частину спектра відеосигналу на неякісному соединении.

Загальна рекомендація – у Full HD системах слід віддавати перевагу компресійним BNC, що забезпечують надійний контакт і максимальну смугу сигналу, що пропускається.

Прийомо-передавачі відеосигналу по «крученій парі»

Головний параметр, який слід враховувати при виборі приймача-передавача - це його здатність працювати з широкосмуговими форматами передачі відеосигналу HDCVI , HD-TVI або AHD . Якщо вибирати між активними приймачами і пасивними (балунами), природно, перевага на стороні активних систем, так як останні мають низький вихідний опір передавача, що дозволяє мінімізувати вплив паразитної ємності та індуктивності лінії зв'язку на краях діапазону переданого широкосмугового відеосигналу ФЧХ у приймачі, що компенсує вплив лінії зв'язку. Крім того, застосування підсилювачів на стороні передавача відеосигналу значно покращує підсумкове співвідношення сигнал/шум.

Активним приймачам слід віддавати перевагу при передачі широкосмугового відеосигналу по «крученій парі» на відстань від 100 до 500 метрів, де вплив погонного опору кабелю та його паразитних параметрів вже великий.

Джерела живлення

Основні вимоги до джерела живлення для систем відеоспостереження, це здатність довго віддавати в навантаження потрібний струм і напруга з мінімальним рівнем пульсацій. Хоча в камерах відеоспостереження і присутні внутрішні ланцюги зниження і стабілізації напруги, проте, при підвищеному рівні пульсацій напруги, що приходить на камеру, дані ланцюга не справляються і ми можемо спостерігати на відеокартинці характерні смуги, що свідчить про те, що відеосигнал модулюється перешкодою, що приходить по ланцюгів живлення. Щоб уникнути цього дотримуйтесь простих правил:

- Використовуйте лише стабілізовані джерела живлення

- Встановлюйте для своєї системи джерела живлення з як мінімум двократним запасом за максимальною потужністю, що віддається в навантаження.

- Враховуйте той факт, що вночі, при включеному ІЧ підсвічуванні, камера відеоспостереження споживає струм більший, ніж днем при вимкненому. Вибирайте переріз кабелю живлення так, щоб падіння напруги на ньому не перевищувало 0,5 В при живленні від DC12V, або використовуйте живлення напругою DC24V з подальшим зниженням та стабілізацією до DC12V на стороні камери.

- При встановленні джерела живлення безпосередньо поруч із відеокамерою ви вирішуєте проблему падіння напруги та наведених на ланцюзі живлення перешкод.

- Під час встановлення єдиного блоку живлення для камер та реєстратора, враховуйте, що відеореєстратор та його HDD є основними джерелами перешкод для камер по ланцюгах живлення. Використовуйте додаткові фільтри.

Монтажні шафи для відеоспостереження

Важливим фактором при монтажі системи відеоспостереження є якісний та безпечний монтаж відеореєстратора (сервера), обладнання для комутації сигналів, перетворювачів та джерела живлення. Для цього часто використовуються компактні навісні телекомунікаційні шафи різної висоти і шириною 19 дюймів. Подібні шафи обладнані прозорими або перфорованими дверцятами, що закриваються на замок, і мають можливість встановлення додаткових полиць, рам під DIN пристрою, блоків розеток, блоку вентиляторів та іншої електроарматури. У разі необхідності встановлення активного комутаційного обладнання на вулиці або в неопалюваних приміщеннях використовуються кліматичні шафи з автоматичними регуляторами температури, вентиляцією та повітряними фільтрами.

Таблиці сумісності монтажних аксесуарів Dahua











В інтернет-магазині Hd-master Ви зможете придбати допоміжне обладнання для системи відеоспостереження та отримати консультацію щодо сумісності елементів системи.

Телефонуйте:

(044) 357-22-10 (066) 490-54-71

(098) 103-87-27 (093) 212-26-03

Viber | Telegram | Skype
✉ hdmaster05@gmail.com

Потрібна допомога?

Додаткове обладнання

Information