AHD DVR

AHD DVR

31 товарів.
Показ 1 - 31 31 предметів

Сортувати за кількістю каналів:

4 кан.jpg8 кан.jpg3 мп.jpg5 мп.jpg

Особливості відеореєстраторів AHD

Відеореєстратори AHD замінили аналогові відеореєстратори і використовуються для запису сигналів з камер відеоспостереження формату AHD або Analog SD (CVBS).

Камери підключаються за допомогою коаксіального телевізійного кабелю або кручений пари в поєднанні з приймачами відеосигналу AHD. Максимальна відстань передачі відео від камери відеоспостереження AHD до реєстратора AHD - 500 м (через телевізійний кабель 75 Ом діаметром 6 мм).

Вхідний відеосигнал AHD кодується сучасним кодеком H.264, що дозволяє отримати високий ступінь стиснення відео і, відповідно, зменшити простір, займаний відеоархівом на жорсткому диску.

Сучасні відеореєстратори AHD оснащуються HDMI-виходами на дисплей з роздільною здатністю 1920х1080 (Full HD).

Для запису відеоінформації в відеореєстратори AHD використовується HDD 3,5" формат SATA III.

Всі сучасні відеореєстратори формату AHD мають можливість роботи через той чи інший хмарний сервіс, що спрощує процес налаштування віддаленого перегляду і управління при відсутності виділеного IP-адреси.

Використовуючи безкоштовне програмне забезпечення для відеоспостереження (CMS), ви отримуєте можливість об'єднати кілька відеореєстраторів в єдину систему для багатоекранного відтворення камер відеоспостереження, підключених до різних відеореєстраторів.

В інтернет-магазині Hd-master ви можете купити відеореєстратори AHD з доставкою по Києву та Україні, а також отримати консультацію щодо вибору та налаштування обладнання для відеоспостереження AHD.

Телефонуйте:

(044) 357-22-10 (066) 490-54-71

(098) 103-87-27 (093) 212-26-03

Viber | Телеграм | Скайп
✉ hdmaster05@gmail.com

Потрібна допомога?

AHD DVR

Information