ІЧ-прожектори

ІЧ-прожектори

9 товарів.
Показ 1 - 9 9 предметів

ІЧ-прожектори - коли внутрішнього підсвічування камер недостатньо

Часто вбудованого ІЧ-підсвічування камери недостатньо для освітлення віддалених об'єктів в нічний час. На допомогу приходять окремі потужні ІЧ-прожектори.

Як і вбудований модуль підсвічування, принцип роботи ІЧ-прожекторів заснований на випромінюванні світла в практично непомітному для ока ІЧ-діапазоні. Різниця полягає лише в потужності встановлених ІЧ-випромінювачів.

Основними характеристиками ІЧ прожекторів є:

1. Споживана потужність. Від потужності, споживаної ІЧ прожектором від джерела живлення, безпосередньо залежить випромінювана потужність, яка разом з кутом розсіювання випромінювання визначає здатність прожектора висвітлювати віддалені об'єкти.

2. Напруга живлення. Зазвичай доступні ІЧ-прожектори, що живляться від постійного струму 12В або змінного струму змінного струму змінного струму 220 В.

3. Кут випромінювання. Кут визначається характеристиками дифузійних лінз ІЧ-світлодіодів і їх розташуванням на конструкції прожектора.

4. Довжина хвилі випромінюваного світла. Від цього параметра залежить, наскільки ефективним і видимим для ока є світіння ІЧ-світлодіодів. Більшість ІЧ-прожекторів і вбудованих ІЧ-освітлювачів виконані на випромінювачах з довжиною хвилі 850 нм. Хоча світіння цих випромінювачів трохи видно людському оку, з точки зору отриманої нічної картини вони більш ефективні, ніж практично невидимі світлодіоди з l = 940нм.

Це пов'язано з тим, що камери відеоспостереження більш чутливі до діапазону 850 нм.

Нижче представлено відео, в якому показана різниця в роботі випромінювачів з довжиною хвилі 850нм і 940нм

Потрібна допомога?

ІЧ-прожектори

Information