Живлення

Живлення

Виберіть підкатегорію
Импульсные блоки питания для видеонаблюденияББЖ 12-24 вольт
БЖ 12-24вББЖ 12-24В
АккумуляторыИБЖ 220в
БатареїДБЖ 220В

Вибираємо блок живлення для системи відеоспостереження

Хоча в камерах відеоспостереження є внутрішні ланцюги стабілізації, однак при підвищеному рівні пульсації напруги живлення внутрішній стабілізатор не справляється і ми можемо спостерігати характерні смуги на зображенні, що говорить про те, що відеосигнал модулюється перешкодами, що надходять через ланцюги живлення. Щоб цього не сталося, дотримуйтесь наступних простих правил:

- Використовуйте тільки стабілізовані джерела живлення

- Встановіть блоки живлення для вашої системи з принаймні вдвічі більшою максимальною потужністю, що надається навантаженню.

- Візьміть до уваги той факт, що вночі, коли включається ІЧ-підсвічування, камера відеоспостереження споживає більше струму, ніж вдень при її виключенні. Виберіть перетин дроту живлення так, щоб падіння напруги на ньому не перевищувало 0,5 В при живленні від DC12V, або скористайтеся джерелом живлення DC24V з наступним зниженням і стабілізацією до постійного струму 12В біля камери.

- Встановивши блок живлення безпосередньо поруч з відеокамерою, ви вирішуєте проблему перепадів напруги і перешкод на ланцюгах живлення.

- Встановлюючи єдиний блок живлення для камер і реєстратора, враховуйте, що відеореєстратор і його HDD є основними джерелами перешкод для камер уздовж ланцюгів живлення. Використовуйте додаткові фільтри.

Для того щоб забезпечити безперебійну роботу системи відеоспостереження при зникненні основного джерела живлення 220В, ланцюг живлення камер і реєстратора слід зібрати за допомогою автономних джерел живлення (ДБЖ). Існує три підходи до проектування автономних ланцюгів живлення для камер і реєстратора:

1. Мережа електропостачання 12В зазвичай використовується в невеликих аналогових Full HD системах, де камери відеоспостереження розташовані на відстані 30 - 60 м від відеореєстратора і в самому реєстраторі є вхід живлення 12в. При цьому всі споживачі електроенергії підключаються до ББЖ 12V, а перетин силових кабелів підбирається так, щоб падіння напруги не перевищувало 0, 5 - 1 Вольт. При цьому ББЖ часто мають регулювання вихідної напруги від 11, 5 до 13, 5 вольт, щоб компенсувати падіння на силовому кабелі.

2. Мережа електропостачання 220В використовується там, де відстань від камер до реєстратора становить 60 - 300 м. Потім прокладається кабель 220В від ДБЖ 220В до місця установки камер або групи камер. а блоки живлення 220/12В встановлюються безпосередньо поруч з камерами. Живлення відеореєстратора здійснюється безпосередньо від ДБЖ 220в. При виконанні даної схеми особливу увагу слід звернути на вимоги електромонтажної системи до побудови надійної і безпечної мережі електропостачання.

3. PoE передача електроенергії часто використовується при монтажі IP-відеоспостереження. При цьому дані і напруга живлення IP-камер передаються разом по одному кабелю. Це дозволило спростити монтаж. Тепер IP-камера може підключатися безпосередньо до відеореєстратора, оснащеному вбудованим комутатором PoE. Напруга живлення стандартів PoE IEEE802.3af  і IEEE802.3at становить 48 В. Для забезпечення безперебійної роботи обладнання використовуються ДБЖ 220в.

Вибір блоку живлення для системи контролю доступу

Система контролю доступу (СКУД) зазвичай вимагає джерела безперебійного живлення (ДБЖ), встановленого в металевому ящику з замком для обмеження доступу до з'єднань. Кабельні сальники повинні бути надійно захищені від навмисного пошкодження. Ящик з джерелом живлення бажано встановити у важкодоступному місці.

При установці системи електропостачання СКУД слід враховувати, що такі виконавчі механізми, як електромеханічні та електромагнітні замки, споживають значні струми. Блок живлення для СКУД повинен мати можливість подавати необхідний струм на навантаження без перевантаження.

Розрахунок ємності акумулятора

Ємність акумулятора, що забезпечує безперебійну роботу системи, розраховується виходячи з потужності системи і часу автономної роботи. Небажано допускати «глибокого» розряду акб, оскільки в цьому випадку термін його служби (кількість циклів заряду/розряду) значно скорочується. 

Припустимо, що загальна потужність нашої системи становить 50 Вт. Давайте розрахуємо, яка ємність потрібна акумулятору для того, щоб мережа 220В функціонувала протягом 2 годин при зникненні мережі 220В до втрати 50% ємності акумулятора.

Кількість енергії, необхідної системі, становить 50 Вт за 2 години - Q = 50 * 2 = 100 Вт * год.

Необхідна ємність акумулятора E=Q/(Vx*k), (де Vx – напруга акумулятора, k – коефіцієнт розряду).

E=Q/(Vx*k)=100Wh/12v*0,5 = 16,7 А*год. Таким чином, для цього завдання підійде акумулятор ємністю 17 Ач.

В інтернет-магазині Hd-master ви можете купити джерела живлення для систем відеоспостереження і контролю доступу з доставкою по Києву і Україні, а також отримати консультацію щодо вибору ДБЖ і акумуляторів.
Телефонуйте:

(044) 357-22-10 (066) 490-54-71

 (098) 103-87-27 (093) 212-26-03 

Viber | Telegram |  Скайп
✉ hdmaster05@gmail.com

Потрібна допомога?

Живлення

Information