Немає продуктів
> 1/2.8" прогресивний STARVIS™ CMOS> Кодек: H.265+/H.265/H.264 +/H.264 > Зум: 3.95 - 177.7 мм (70.3 ° - 1.8 °)> WDR 120 дБ> Чутливість: 0.0005Lux@F1.6> Відеоаналітика: автоматичне відстеження IvS> Блок живлення: AC24V / Hi-PoE> Лазерне підсвічування: до 550 метрів> Захист від пилу та вологи: IP67> двірник
> Матриця: 1/2.8" 2Мегапіксельна CMOS> Кодек: H.264/MJPEG> Зум: 3.95 – 177.7 мм (66 ° ~ 1.9 °)> WDR 120 дБ> Гіперчутливість> Відеоаналітика: підтримується> Блок живлення: AC24V/ Hi-PoE> Дальність ІЧ підсвічування: до 500 метрів> Захист від пилу та вологи: IP67
Чим відрізняється камера відеоспостереження від побутової або екшн-камери?
Система відеоспостереження є частиною системи безпеки. Тому до камер відеоспостереження пред'являються більш жорсткі вимоги, виходячи з кола вирішуваних завдань, а саме:
Цілодобова відеозйомка 24/7/365
> Пристрої, що використовуються в системі відеоспостереження, працюють без відключення роками і повинні витримувати перепади напруги без втрати працездатності і пошкодження якості зйомки. Для роботи вночі в умовах повної темряви камери оснащені вбудованим освітленням, яке включається автоматично в сутінках.
Безперебійна робота в будь-яких погодних умовах
> Камера відеоспостереження для зовнішньої установки укладена в герметичний корпус і не боїться ні дощу, ні снігу, а також залишається працездатною в широкому діапазоні температур від -40 до +60 градусів за Цельсієм. Ступінь пило- і вологозахисту вказує на двозначне IP-номер. Перша цифра вказує на захист корпусу від попадання пилу, друга - про захист від вологи. Якщо пило- і вологозахист камери характеризується номером IP67, це означає, що корпус камери пилонепроникний і витримує короткочасне занурення у воду.
Захистіть ходову частину і кабель від навмисного пошкодження
> Корпус камер відеоспостереження виконаний з металу або ударостійкого пластику. Конструкція кронштейна корпусу і камери захищають кабелі від навмисного пошкодження. Для захисту кабельних сальників призначені спеціальні монтажні короба і кронштейни, які захищають дроти і надійно фіксують камеру в місці установки.
Особливості аналізу відео
> IP камери мають можливість аналізу відео. Крім цілодобової безперервної відеозйомки, охоронна IP-відеокамера повинна як мінімум вміти визначати рух в кадрі. Більшість IP-камер додатково мають функцію виявлення перетину лінії розмежування в заданому напрямку і виявлення в'їзду або виїзду з даного регіону.
IP відеокамери професійних серій мають можливість проводити інтелектуальний аналіз: ідентифікацію облич, автомобілів, фільтрацію помилкових спрацьовувань.
В аналогових системах відеоспостереження функції відеоаналізу виконує відеореєстратор.
Робота в широкому діапазоні освітлення
> Відеозйомка з наявністю зустрічного джерела світла - звичайне явище в режимі відеоспостереження. Світлові ліхтарі часто потрапляють в сектор огляду вуличних камер, в той час як внутрішні камери повинні вміти протистояти лампам і природному світлу, що виходить з вікон.
Для якісної відеозйомки в умовах зустрічного освітлення камери оснащені функціями WDR (високий динамічний діапазон), BLC (компенсація підсвічування), HLC (компенсація фар).
Формати камер
Відеосигнал з відеокамери може передаватися в цифровому (формати IP і HD-SDI) і в аналоговому (HDCVI, HD-TVI, AHD і CVBS) вигляді.
У сучасних системах відеоспостереження високої чіткості широко використовується 4 формату. Один цифровий (IP) і три аналогових (HD-TVI, HDCVI, AHD).
Види виконання
Залежно від способу установки і кола вирішуваних завдань виділяють наступні види камер:
> Циліндрична (BULLET) - відеокамера вуличної установки з нерухомим або варифокальним об'єктивом і вбудованим підсвічуванням для нічного бачення.
> Стельові камери поєднують в собі два типи корпусів: DOME і БАШТОВІ. Обидва типи мають підсвітку і можуть експлуатуватися як на вулиці, так і в приміщенні.
> Роботизовані камери (SPEED DOME) – відеокамери PTZ з зум-об'єктивом, яким можна керувати дистанційно. Так як цей тип камер здатний вести відеоспостереження на відстанях 100 - 200 метрів - вуличні «роботи» оснащуються потужним підсвічуванням відповідного діапазону.
> Кубічні камери – в основному випускаються в цифровому форматі і призначені для внутрішньої установки і домашніх або офісних додатків. Мають вбудований мікрофон і динамік і слот для установки карти пам'яті для запису.
> Камери «Риб'яче око» мають кут огляду 180 градусів. Цей тип використовується для стельового монтажу і дозволяє охопити всю півсферу простору за допомогою однієї камери, вносячи при цьому значні геометричні спотворення.
> камери BOX - це пристрої для окремого об'єктива. Вони використовуються в професійних системах відеоспостереження. У разі зовнішньої установки вони повинні бути встановлені в герметичному корпусі.
Типи лінз
Варифокальна лінза - це лінза зі змінною фокусною відстанню. У свою чергу, вони діляться на моторизовані і ручні. Кут огляду цих лінз може змінюватися, тим самим оптично наближаючись або віддаляючи об'єкт спостереження.
Фіксована лінза – це лінза з фіксованою фокусною відстанню.
Чутливість камери
Чим нижче цей параметр, тим краще камера «бачить» вночі. В даний час нові технології виготовлення матриць (наприклад, технологія Sony Starvis) дозволяють створювати високочутливі камери, які знімають в кольорі навіть при слабкому освітленні.
Щоб дізнатися більше про характеристики камер, а також про те, як вибрати камеру відеоспостереження, ви можете прочитати відповідний розділ FAQ на нашому сайті.
У нашому блозі ми представляємо новинки в сфері відеоспостереження, а також різні тести і питання, що стосуються конфігурації систем.
Замовити необхідні камери відеоспостереження, а також інші елементи системи можна в інтернет-магазині hdmaster.com.ua. Ми з радістю проконсультуємо вас щодо технічних характеристик, а також розповімо, як правильно налаштувати систему відеоспостереження.
(044) 357-22-10 (066) 490-54-71
(098) 103-87-27 (093) 212-26-03