Версія прошивки пристрою повинна підтримувати Ezviz, IP-камера або відеореєстратор повинні бути активовані, а ip-адреса, маска підмережі і шлюз повинні бути прописані в основних мережевих налаштуваннях.
Увійдіть в область меню IP-камери або відеореєстратора під назвою «Платформи доступу». Переконайтеся, що пристрій підтримує Ezviz і статус пристрою - "онлайн".
Створіть обліковий запис у Ezviz (ezvizlife.com). Перейдіть в розділ управління пристроями і додайте пристрій.
Додайте пристрій за серійним номером.
Натисніть "Додати"
Введіть перевірочний код пристрою, вказаний на наклейці на корпусі пристрою
Пристрій додано до вашого облікового запису. Перегляд можливий через веб-браузер, прогрну IVMS 4200 і через мобільний додаток Ezviz. Hik-Connect також можна використовувати як додаток.
Нижче про те, як підключити відеореєстратор до Ezviz (на прикладі HD-TVI DVR DS-7204HUHI-F1/N
HD камери за доступною ціною
Якість зображення сучасних систем відеоспостереження постійно зростає, а ціна HD відеоспостереження знижується. У 2015 році самий бюджетний сегмент ринку відеоспостереження зайняли камери HDCVI, HD-TVI і AHD з роздільною здатністю HD і Full HD з ціною від 500 до 1000 грн. При цьому роздільна здатність цих камер, що характеризує здатність передавати чітку картинку без перешкод, перевищує цей параметр старих аналогових камер в 4-6 разів. Нові формати відеоспостереження використовують кабель або кручену пару UTP для передачі телесигналу, що дає можливість перемикатися з аналогових систем стандартної роздільної здатності на HD і Full HD системи без дорогих робіт по заміні ліній зв'язку. Незважаючи на різноманітність форматів, спорудити систему відеоспостереження самостійно не складе труднощів.
Багатоканальні відеореєстратори
Для запису відео, отриманого з камер відеоспостереження, використовуються відеореєстратори. Сучасні реєстратори мають можливість запису цифрового відео з роздільною здатністю 2 Мп (Full HD) в бюджетному сегменті і до 12 Мп, перекриваючи Розд. зд-сть камер відеоспостереження 4К. Для невеликих HD систем відеоспостереження широко використовуються 4, 8 і 16-канальні відеореєстратори. Більш дорогі моделі працюють з кількістю камер до 64 і вище, оснащені функціями відеоаналізу, можуть вмістити до 8 жорстких дисків. Всі моделі багатоканальних відеореєстраторів мають можливість роботи з різними хмарними сервісами, що спрощують процес налаштування перегляду через інтернет.